Bölgesel İncelme ve Zayıflama
HİZMETLERİMİZ


Ağrısız, acısız ve zahmetsiz kilo vermek isteyenler burada mı!

 

Hızlı sonuç almak ve formda kalmak için bölgesel incelme ideal bir çözüm.


Herkes farklı farklı vücut tiplerine sahiptir.Genetik özellikler, beslenme ve yaşam biçimi de vücut şeklinizi oluşturur.Eğer yağlı ve hazır gıdalarla besleniyorsanız göbeğinizin ve basenlerinizin olması süpriz sayılmaz. Çeşitli yiyecek ve içecekler vücudun belli noktalarında yağlanmaya sebep olur.Vücutta oluşan bölgesel yağlanma yapılan diyet ve egzersizlere ragmen çoğunlukla sonuç almakta zorlar kişiyi.

Bölgesel yağlanma için yapılan diyet ve egzersizlere ek olarak daha hızlı sonuç alabilmek, formda kalmak için Bölgesel İncelme sağlayan cihazların yardımına başvurulabilir.

Bölgesel (Lokal) Zayıflama Pasif Jimnastikİdeal bir vücut şekillendirme cihazı olan Pasif Jimnastik karın, bacak, kalça ve baldır selülitlerinin yoğun olduğu bölgelerde yağların çözülerek parçalanmasını sağlar. Aynı zamanda lymphatic sinirlerin canlanmasını ve kilolu insanların oksijen tüketimini arttırır. Bölgesel alan uygulamalarında kısa sürede kilo kaybetmek mümkündür. Bu yöntem geleneksel olarak uygulanan, güvenilir ve etkili kilo kaybetme yöntemidir, Ağrısız, acısız ve zahmetsiz olan bu yöntem kilo vermek isteyen insanların tereddüt etmeden seçtikleri ve tercih ettikleri bir yöntemdir.

Kilo kaybı, incelme, göğüs geliştirme ve fiziksel terapi Pasif Jimnastik sonrası gözlenen etkilerdir. Kilo kaybı: 10 günlük uygulama periyodundan sonra yaklaşık 1-6 kilo kaybı görülmektedir. Vücut inceltme:10 günlük uygulama periyodundan sonra yaklaşık 2-9 cm kadar bel çevresinde incelme görülür.

Vücuttan toksinlerin atılmasını sağlar, metabolizmayı harekete geçirerek vücudun hastalıklara karşı direncini arttırır, güçlenen metabolizma yağları yakarak enerjiye dönüştürür, aynı zamanda cilt olduğundan daha parlak bir görüntüye sahip olur. Karın, kalça, basen, bel gibi bölgesel yağlanma problemlerinde son derece etkilidir.Cildin dış yüzeyinde daha yumuşak ve canlı bir görünüm sağlar.

Kan dolaşımının artması, kas kuvveti ve kas yoğunluğunun artması ve esneklik; daha iyi hareket edebilme gibi vücut fonksiyon aartışı sağlanır. Tüm vücut titreşimiyle ayrıca selülitin azalması ve daha pürüzsüz bir cilt için kolajen üretimini teşvik eder.

Refleksoloji Madame Lisa Güzellik Merkezi”nde.


Güzellik adına ne varsa,
hepsi sizin için Madame Lisa'da.


Uygulama videolarımız

Son sistem ve teknolojiye sahip cihazlarımız ile siz seçkin müşterilerimize, uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.