Madame Lisa

 
 
GÜZELLİK ADINA

Yenilikleri takip eden, sürekli gelişen ve müşteriler tarafından tercih edilen bir marka olmak için her zaman en iyisini standart kabul ediyoruz.

 

Madame Lisa

Madame Lisan Estetik & Güzellik Salonu'nun temel ilkesi "kusursuzluğa" ulaşma çabasıdır. Salonumuz kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmış ve kısa süre içerisinde kendini kanıtlamıştır.

İçerisinde bütün üniteleri bir arada bulunduran Madame Lisa,uzman kadrosuyla hizmetlerini titizlikle sürdürmektedir. Madame Lisa, başarılı olmak için müşterilerine daima yüksek kaliteli ve performanslı ürünler sunmaktadır. Türkiye' nin bir çok ilinde ki salonlarımızda; uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesiyle Müşteri Odaklı doğru ve kaliteli bir hizmet vermektedir.

Bu anlayışın benimsendiği sektörümüzde, profesyonel, yaratıcı, modaya endeksli ve eğitimli kadrosuyla; güzelliğine önem veren ve kozmetik ürünlerinin kullanımının yararına inanan tüketicilere en kısa yoldan ve doğru bir biçimde ulaşmayı hedefleyerek misafirlerimizin rahat ve huzur bulabileceği bir salon ambiyansı oluşturmaktayız.

Avrupa Birliğinin yeni dönemdeki yüksek standartlara uygun son sistem, teknolojiye sahip cihazlarımızla ve uzman kadromuzla siz seçkin müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mademe Lisa Estetik Güzellik Merkezi olarak en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.


Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde en iyilerden olmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, müşteriler tarafından tercih edilen, güzellik merkezleriyle hizmet gücünü birleştiren marka olmak.

Misyonumuz

Madame Lisa ailesi olarak biz, sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak; devamlı gelişmeyi, yenilenmeyi sağlayan bir yönetim-iletişim sistemi ile güvenilen güzellik salonu arayışına son vermek için hizmetinizdeyiz.
Günün teknolojisini yakından takip eden, müşteri haklarına saygılı, kaliteli, dürüst ve şeffaflık ilkeleri ile kurumsal hizmetler sunan bir firma olarak, iş hayatımıza devam ediyoruz.

Uygulama videolarımız

Son sistem ve teknolojiye sahip cihazlarımız ile siz seçkin müşterilerimize, uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.